زمان بندی اجرای طبقه بندی مشاغل کارگران پالایشگاه آبادان مشخص شد

اجرای طرح طبقه بندی مشاغل, پالایشگاه نفت آبادان
معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از مشخص شدن زمان بندی اجرای طرح طبقه بندی مشاغل کارگران مشمول قانون کار در پالایشگاه نفت آبادان خبر داد.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، «حاتم شاکرمی» با اشاره به برگزاری نشست مشترک وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با وزارت نفت، درباره نتایج و مصوبات این نشست گفت : مقرر شد طرح طبقه بندی مشاغل و گزارش اجرایی شرکت های پیمانکاری طرف قرارداد وزارت نفت پس از اصلاحات لازم ظرف مدت یک هفته برای بررسی به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ارائه شود.
وی افزود : همچنین مقرر شد اعضای کمیته طبقه بندی مشاغل پالایشگاه نفت آبادان، مطابق ضوابط و مقررات انتخاب و ظرف مدت یک هفته به اداره کل روابط کار و جبران خدمت معرفی شوند .
شاکرمی به دیگر مصوبات این نشست درباره تهیه قرارداد و اجرای طرح طبقه بندی مشاغل پالایشگاه نفت آبادان اشاره کرد و افزود: این قرارداد به اداره کل روابط کار و جبران خدمت ارائه می شود تا پس از بررسی های قانونی در کوتاه ترین زمان ممکن تایید و مقدمات تهیه و اجرای طرح طبقه بندی مشاغل در پالایشگاه نفت آبادان در کوتاه ترین زمان ممکن فراهم شود .
در این نشست، «سید مجتبی محفوظی» نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی، گفت: با توجه به اینکه پالایشگاه آبادان یکی از مدرن ترین پالایشگاه به شمار می رود ، امیدواریم مصوبات این جلسه به حل مشکلات کارگران پالایشگاه آبادان بیانجامد.
«جلیل مختار» دیگر نماینده آبادان در مجلس شورای اسلامی نیز با اشاره به توجه ویژه وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی به پالایشگاه نفت آبادان اظهار کرد: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مشارکت وزارت نفت در راستای و اجرایی کردن این طرح گام های موثری برداشته که امیدواریم با تعامل و هماهنگی بیشتر این دو وزارتخانه و با استفاده از ظرفیت های قانونی نسبت به رفع نواقص و اجرایی کردن این طرح در کمترین زمان ممکن اقدام شود .
در نشست مشترک وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با وزارت نفت مقرر شد با تشکیل کمیته های طبقه بندی مشاغل در سایر شرکت های تابعه وزارت نفت ، مقدمات قانونی تهیه و اجرای طرح طبقه بندی مشاغل برای کارگران مشمول قانون کار شاغل در سایر شرکت های تابعه وزارت نفت به صورت جداگانه اجرایی شود
۴ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۳۶
تعداد بازدید : ۵۰
کد خبر : ۲۱۲,۲۲۶