شاکرمی اعلام کرد: بازدید از تعدادی واحدهای تولیدی به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی

شاکرمی اعلام کرد: بازدید از تعدادی واحدهای تولیدی به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی
معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: به منظور چگونگی رعایت پروتکل های بهداشتی در زمینه سلامت کارگران، بازدید از تعدادی واحد تولیدی در دستور کار این معاونت قرار گرفته است.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و اجتماعی، شاکرمی افزود: در همین راستا، امروز از واحد تولیدی سام الکتریک و خط تولید مواد ضد عفونی آن بازدید کردیم.
وی گفت: در این واحد تولیدی با رعایت پروتکل های وزارت بهداشت، همه کارگران، غربالگری اولیه داشتند و بعد شروع به کار کردند.
معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: یکی از اقدامات اساسی این واحد تولیدی تبدیل یکی از خطوط تولید خود در کوتاه ترین زمان ممکن به خط تولید مواد ضدعفونی , و توزیع رایگان آن است.
شاکرمی تاکید کرد: تولید این مواد علاوه بر اینکه برای مصرف کارگران خطوط تولید همین جا استفاده می شود، به مناطق محروم و نیازمند نیز فرستاده می شود که این نشان دهنده تعهدات اجتماعی مدیران این واحد تولیدی است.
وی خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه در این شرایط کرونایی، حفظ تولید و اشتغال ضروری و از دغدغه های جامعه است، این واحد تولیدی اقدامات موثری داشته و هیچ تعدیل نیرويی نکرده است .
شاکرمی با بیان اینکه امسال از سوی مقام معظم رهبری سال جهش تولید نامگذاری شده است گفت: این واحد تولیدی مقدمات خوبی را در این راستا انجام داده است و امیدواریم شاهد جهش تولید در این واحد به عنوان واحد نمونه در راستای شعار سال 99 باشیم .
وی افزود: امیدواریم دیگر واحدهای تولیدی در راستای سلامت نیروی انسانی این اقدامات ارزشمند را داشته باشند.

 

۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۷:۰۶
تعداد بازدید : ۲۶۸
کد خبر : ۱۹۸,۱۰۲