شاکرمی در لرستان: حفظ تولید و اشتغال موجود سیاست وزارت تعاون است

شاکرمی در لرستان: حفظ تولید و اشتغال موجود سیاست وزارت تعاون است
معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، حفظ تولید و اشتغال موجود را سیاست این وزارتخانه خواند و گفت: تلاش ما این است توسعه پایدار در همه شرکت ها اتفاق بیفتد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان، حاتم شاکرمی، در جمع مدیر و کارکنان شرکت داروسازی اکسیر بروجرد گفت: امروز در شرایط تحریم اقتصادی قرار داریم و میدان جنگ، از نظامی به اقتصادی تبدیل شده و این جنگ، جنگی سخت است.
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بیان کرد: آنچه می تواند در میدان جنگ اقتصادی ناجی باشد این است که اقتصاد مقاومتی را به معنای واقعی دنبال کنیم.
وی با تأکید بر اینکه در اقتصاد مقاومتی باید بتوانیم از همه ظرفیت های موجود استفاده کنیم، خاطرنشان کرد: در این زمینه یکی از مشکلاتی که داریم این است که در حوزه اقتصادی از همه ظرفیت ها استفاده نمی کنیم.
شاکرمی بیان کرد: سیاست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی این است که در راستای پایداری اشتغال و تولید موجود، همکاری با واحدهای تولیدی داشته باشد و تلاش می کنیم توسعه پایدار در همه شرکت ها اتفاق بیفتد و تولید و اشتغال موجود حفظ شود.
وی با اشاره به گزارش فعالیت شرکت داروسازی اکسیر بروجرد، اظهارکرد: این شرکت در مسیر تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی موفق عمل کرده و این موفقیت قابل تقدیر است.
شاکرمی بیان کرد: در شرایط تحریم امروز ارتقا کمی و کیفی تولید توفیق بزرگی است که این شرکت به دست آورده است و همزمان افزایش تولید، افزایش اشتغال را نیز داشته است.
وی با بیان این که نگاه رضایتمندی بین کارکنان کارخانه داروسازی اکسیر بروجرد و مدیریت مشارکتی حاکم در این مجموعه قابل تقدیر است، خاطرنشان کرد: اینکه در شرایط تحریم تولید ارتقا یافته و جایگاه خود را در صادرات حفظ کرده کار بزرگی است.
۱۶ بهمن ۱۳۹۸ ۱۰:۲۶
تعداد بازدید : ۳۵
کد خبر : ۱۹۰,۰۴۰