22 انجمن صنفی کارگری و بیش از 5 انجمن صنفی کارفرمایی در صنف رسانه ها را داریم

22 انجمن صنفی کارگری و بیش از 5 انجمن صنفی کارفرمایی در صنف رسانه ها را داریم

فرزاد یوسفی ؛ مدیر کل سازمان های کارگری و کارفرمایی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در گردهمایی انجمن صنفی کارفرمایی مدیران نشریات ایران و مدیران مطبوعات و رسانه ای کشور حضور داشت .

یوسفی ضمن تبریک بیستمین سال فعالیت انجمن صنفی کارفرمایی مدیران نشریات ایران به رییس و اعضای هیات مدیره  انجمن فوق  با  ارایه گزارش از رشد 65 درصدی تشکل های کارگری و کارفرمایی از ابتدای سال 92 تا به حال و همچنین خبر از تاسیس و تجدید انتخابات ، تشکل های مربوط به رسانه و نشریات که از اقدامات این اداره کل بوده خبر داد.

مدیرکل سازمان های کارگری و کارفرمایی بیان کرد:  این اداره کل  22 انجمن صنفی روزنامه نگاران و خبرنگاران در 12 استان و تشکیل کانون انجمن های صنفی کارگری خبرنگاران و روزنامه نگاران و همچنین  تاسیس تشکل های سراسری کارفرمایی در زمینه مدیران رسانه و مدیران نشریات ایران ، نشریات تخصصی کشاورزی و صنایع کاغذی کشور ، عکاسان ، مطبوعات کشور و ... اقدام نموده است.

یوسفی با اشاره به شعار سال جاری که حمایت از تولید کالای ایرانی بود از تشکل ها بویژه تشکل های رسانه ای خواست تا  با ظرفیتی که تشکل های رسانه ای دارند در امر تبلیغ کالای ایرانی دولت را در تحقق حمایت از تولید کالای ایرانی همیشه ودر سال آتی  یاری نمایند .

در انتها مدیرکل سازمان های کارگری و کارفرمایی به اعضای جدید هیات مدیره انجمن صنفی کارفرمایی مدیران نشریات ایران  که انتخاب شدند تبریک و برای آنها آرزوی موفقیت نمود.

۱۹ اسفند ۱۳۹۷ ۱۴:۳۵
تعداد بازدید : ۲۳۸
کد خبر : ۱۴۲,۹۵۸