عطاردیان خبر داد: "محسن خلیلی" به عنوان مشاور کارفرمایی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی منصوب شد

رییس هیات مدیره کانون عالی انجمن های صنفی کارفرمایی از انتصاب "محسن خلیلی" به عنوان مشاور کارفرمایی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر داد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، محمد عطاردیان با اشاره به جلسه اعضای هیات مدیره کانون عالی انجمن های صنفی کارفرمایی با شریعتمداری وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی و اظهار خرسندی از برگزاری این جلسه بیان کرد: جلسه بسیار پربار و خوبی بود .
وی ادامه داد: این جلسه نخستین جلسه ای بود که کارفرمایان با محمد شریعتمداری پس از انتصاب در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با وی داشته اند .
وی افزود: نمایندگان کارفرمایی در این جلسه خواستار انتصاب نماینده ای برای پیگیری امور مربوطه خود شدند .
عطاردیان تاکید کرد: پس از بیان این درخواست ، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی " محسن خلیلی" یکی از اعضای هیات مدیره را به عنوان مشاور خود در حوزه کارفرمایی منصوب کرد.
رییس هیات مدیره کانون عالی انجمن های صنفی کارفرمایی با اشاره به انتصاب خلیلی تصریح کرد: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی انتصاب شایسته ای انجام دادند و امیدوارم که این انتخاب منشاء خیر و اثر باشد .
وی تاکید کرد: خلیلی فرد باتجربه ای در این حوزه است و انتخاب خیلی خوبی بود و قطعا اعضای هیات مدیره کانون عالی کارفرمایان از این انتصاب حمایت خواهند کرد و امور مربوطه را با جدیت پیگیری خواهیم کرد.

۱۵ اسفند ۱۳۹۷ ۱۱:۵۱
تعداد بازدید : ۱۰۷
کد خبر : ۱۴۲,۵۵۸