با حضور دبیرکل خانه کارگر؛ جشنواره بزرگ شب یلدای کارگری برگزار شد

جشن بزرگ تفریحی ورزشی شب یلدا در بیش از 270 مجموعه ورزشی کارگری سراسر کشور برای نخستین بار برگزار شد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون ، کار ورفاه اجتماعی این جشنواره در تهران و در مجموعه ورزشی کارگران شهید معتمدی با حضور خانواده های کارگری و" علیرضا محجوب" دبیر کل خانه کارگر و نماینده مجلس ، "فرزاد حیدری" مدیر کل ورزش کارگری ، مسئولین شهرداری منطقه 16 طی مراسم و آیینی خاص برگزار شد که با استقبال خانواده ها همراه بود.

علیرضا محجوب دبیرکل خانه کارگر و نماینده مردم تهران ، این جشنواره ها را موجب تقویت روح همبستگی ملی و ایجاد شور و نشاط در میان کارگران دانست .

در ادامه فرزاد حیدری مدیر کل امور ورزشی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی گفت : شب یلدا آیینی کهن و بهانه ای برای دید و بازدید است و با هماهنگی های انجام این جشنواره همزمان در مجموعه های ورزشی کارگران سراسر کشور برگزار شد و امیدواریم شاهد استمرار اینگونه برنامه ها در این خانواده بزرگ باشیم.

گفتنی است برپایی ایستگاههای ورزشی، برگزاری مسابقه طناب کشی، اجرای موسیقی محلی آذربایجان، حرکات نمایشی ورزشی، برنامه های طنز و استندآپ کمدی، اجرای مسابقه ، شاهنامه و حافظ خوانی، طناب زنی و اجرای حرکات نمایشی از برنامه های این جشنواره بود.

۲ دی ۱۳۹۷ ۱۰:۰۶
تعداد بازدید : ۱۳۸
کد خبر : ۱۳۴,۷۳۰