پنج انتصاب وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی

پنج انتصاب وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارشنبه شب در احکام جداگانه ای،سرپرست حوزه وزارتی، سه معاون و مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی پایتخت را مناصوب کرد.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی محمد شریعتمداری ، برای معاونت تعاون، محمد کبیری را منصوب کرد. دانش آموخته اقتصاد از دانشگاه های تهران و شهید بهشتی، پیش از این مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت، مشاور عالی شرکت بازرگانی دولتی ایران و عضو هیات مدیره سازمان منطقه آزاد کیش بوده است. وی در دولت یازدهم نیز مشاور معاون وزیر ورزش و امور جوانان بوده است.
برای معاون حقوقی، پارلمانی و امور استان های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز" میرهادی قره سید رومیانی "، با حکم شریعتمداری، فعالیت خود را آغاز کرد. این دانش آموخته حقوق، نماینده مردم شریف تبریز، اسکو، آذرشهر در مجلس نهم بود و در دولت های یازدهم و دوازدهم، سابقه حضور به عنوان مدیرکل امورمجلس وزارت دادگستری ، معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و در دولت دوازدهم، معاون حقوقی و امور مجلس وزارت دادگستری را در کارنامه دارد.
"داوود کرمی" را به سمت مشاور وزیر و سرپرست حوزه وزارتی منصوب کرد. این دانش آموخته حقوق و وکیل دادگستری، دارای سوابق مدیریتی متعدد است. فرماندار ملارد و معاون هماهنگی اقتصادی و امور بین الملل استاندار تهران و معاون هماهنگی و نظارت معاونت حقوقی-پارلمانی ریاست جمهوری در دولت یازدهم و قائم مقام مدیرعامل و معاون توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد کیش در دولت دوازدهم، از جمله سمت های کرمی در 5 سال گذشته بوده است. مدیرکل دفتر حقوقی، امور استان‌ها و مجلس سازمان ملی جوانان ،مدیرکل سیاسی ،انتظامی استانداری همدان و معاون مدیرکل دفتر هماهنگی و پیگیری امور شوراهای وزارت کشور نیز از دیگر مسئولیت وی در دولت اصلاحات بوده است.
معاونت روابط کار نیز با حکم شریعتمداری به حاتم شاکرمی سپرده شد که پیش از این، مدیر کل استان تهران وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بود. کارشناس دادگستری، دبیر پیشین خانه کارگر خرم آباد و مدیر کل کار و امور اجتماعی استان های کرمانشاه و لرستان در کنار عضویت در شوراهای برنامه‌ریزی و توسعه استان لرستان ، شورای عالی حفاظت فنی و شورای تخصصی هیأت‌های حل اختلاف دیوان عدالت از جمله سوابق این چهره شناخته شده حوزه کارگری است که مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد مدیریت دولتی را داراست.
همچنین شریعتمداری برای نخستین بار در سه دهه گذشته، یک زن را به سمت مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران منصوب کرد. پروانه رضایى بختیاری دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد مدیریت دولتی است و از سوابق اجرایی وی می توان به ریاست اداره تعاون کار شمیرانات، ریاست مراجع حل اختلاف ادارات کار، مدیر اداره تعاون، کار و رفاه شمال شرق تهران و سرانجام معاون روابط کار استان تهران اشاره کرد.

۸ آذر ۱۳۹۷ ۱۴:۳۷
تعداد بازدید : ۱۴۹
کد خبر : ۱۳۲,۲۴۸