مشیریان خبر داد : تشکیل ستاد صیانت از بنگاه‌ها و حفظ اشتغال

مشیریان خبر داد : تشکیل ستاد صیانت از بنگاه‌ها و حفظ اشتغال
معاون روابط کار وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی از دستور سرپرست این وزارتخانه برای ارتقاءکارگروه رفع موانع تولید به ستاد صیانت از اشتغال و بنگاه‌های مشکل‌ دار خبر داد و گفت: در نتیجه فعالیت این کارگروه تا به حال از ۴۲۰ هزار شغل صیانت شده است.

به گزارش مرکز روابط عمومی واطلاع رسانی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی به نقل از فارس ، احمد مشیریان، درباره آخرین وضعیت شناسایی و رفع مشکلات بنگاه‌ها و کارگاه‌های مشکل ‌دار، گفت: با توجه به مشکلات اخیر بنگاه‌ها و کارگاه‌ها و تشدید مشکلات آنها در شرایط اقتصادی اخیر جلسات کارگروه به صورت متمرکز و متراکم برگزار می‌شود. بنگاه‌های مورد بررسی اگر مربوط به زیرمجموعه‌های شستا و یا مرتبط با وزارت کار باشد در همین وزارتخانه پیگیری می‌کنیم و مواردی که خارج از این وضعیت است، به سایر وزارتخانه‌ها برای پیگیری و رفع مشکلات ارجاع می‌دهیم.
وی تصریح کرد : در هفته‌های اخیر مشکلات هپکو، آذراب و فولاد خوزستان در کارگروه ملی پیگیری شده است.
مشیریان همچنین از دستور سرپرست وزارت کار برای تبدیل این کارگروه به ستاد صیانت از اشتغال و بنگاه‌های مشکل‌دار خبر داد و گفت: در روزهای اخیر جلساتی با قطعه‌سازان خودرویی، شرکت ماموت و برخی دیگر از شرکت‌ها داشته‌ایم و مشکلاتی که در جلسه مطرح شد به وزارت صنعت، اعلام کردیم.

۱۴ شهریور ۱۳۹۷ ۰۹:۰۶
تعداد بازدید : ۴۵
کد خبر : ۱۲۳,۰۷۸