مدیرکل سازمان های کارگری و کارفرمایی: توسعه و ترویج سه جانبه گرایی با گفتمان اجتماعی محقق می شود.

مدیرکل سازمان های کارگری و کارفرمایی: توسعه و ترویج  سه جانبه گرایی با گفتمان اجتماعی محقق می شود.
فرزاد یوسفی ؛ مدیرکل سازمان های کارگری و کارفرمایی با تاکید بر این که دغدغه اصلی این اداره کل بر محور توسعه کمی و کیفی تشکل ها ( توانمند سازی تشکل ها )و گفتگوی اجتماعی سه جانبه میباشد. وی تصریح کرد: با همدلی ، هم افزایی و گفتمان اجتماعی ،میتوان به اصل سه جانبه گرایی رسیده و بر این اصل به اهداف شعار سال که همان حمایت از تولید و کالای ایرانی است، دست خواهیم یافت .

نشست مدیرکل سازمان های کارگری و کارفرمایی با هیات مدیره و نمایندگان کانون سراسری انجمن های صنفی کارگری اساتید حق التدریس دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور برگزار شد.
در این جلسه عملکرد و مشکلات پیش روی انجمن های صنفی حق التدریس در استان های مختلف کشور مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
یوسفی در ابتدای این نشست ، استراتژی اداره کل را بر محور حمایت از تشکل ها، اتحاد و یکپارچگی بین تشکل های صنفی کارگری و قدرتمند شدن آنها بیان کرد و تاکید به این اتحاد که منجر به هم افزایی تشکل های کارگری شده و صدای گویا ی آنها را در جهت پیشرفت و توسعه منافع صنفی خود به دولت خواهند رساند.
مدیرکل سازمان های کارگری و کارفرمایی اظهار داشت؛ از این تشکل صنفی کارگری که افراد تحصیل کرده در آن عضو می باشند، میتوان از ظرفیت ها و پتانسیل اساتید حق التدریس در زمینه ارتقاء سطح علمی و مهارتی اعضای تشکل های کارگری در جهت پیشرفت و توسعه تشکل در زمینه آموزش به کارگران نهایت استفاده را کرد.
وی به هیات مدیره و نمایندگان کانون سراسری انجمن های صنفی کارگری اساتید حق التدریس دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور نوید داد که این اداره کل آمادگی دارد، کمک های لازم در زمینه برقراری ارتباط با مرکز تحقیقات، تعلیمات و حفاظت فنی و بهداشت کار ، موسسه کار و تامین اجتماعی ، مرکز آموزش خانه کارگر و سایر مراکزی که میتوانند در زمینه آموزش به کارگران عزیز مساعدت داشته باشند، اقدام نماید.
در این جلسه همچنین پیشنهادات و راهکارهای برون رفت از مشکلات پیش روی کانون و انجمن های مربوطه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
در پایان نمایندگان انجمن های صنفی استان ها از حمایت های مدیرکل سازمان های کارگری و کارفرمایی برای تشکیل کانون سراسری داشته ، تقدیر و تشکر کرده و خواستار برقراری ارتباط مستمر در جلسات آتی شدند .

۲۸ تیر ۱۳۹۷ ۱۳:۴۰
تعداد بازدید : ۹۳
کد خبر : ۱۱۷,۵۷۶