وزیر تعاون ،کارو رفاه اجتماعی : امسال را با موفقیت های کوچک بسازیم.

وزیر تعاون ،کارو رفاه اجتماعی : امسال را با موفقیت های کوچک بسازیم.
وزیر تعاون ،کار و رفاه اجتماعی در دیدار نوروزی با کارکنان وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی گفت : وقتی همه ما به دنبال خلق موفقیت‌های کوچک باشیم و آن‌ها را به وجود آوریم ، موفقیت بزرگ به وجود می آید .

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی علی ربیعی در دیدار نوروزی با کارکنان این وزارتخانه ضمن تبریک سال جدید گفت: وقتی همه ما به دنبال خلق موفقیت‌های کوچک باشیم و آن‌ها را به وجود آوریم ؛ وقتی همه دستگاه‌های اداری موفقیت‌های کوچک داشته باشند، نتیجه نهایی با یکدیگر جمع می‌شود و موفقیت بزرگی به وجود می آید .
وی افزود: موفقیت‌های کوچک در زندگی شخصی ما، محل کار ما، و مهم‌تر از آن تصمیم‌هایی که می‌گیریم معنا پیدا می‌کند.
وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی گفت : امسال هرکدام از ما می‌توانیم این موفقیت‌های کوچک را امتحان و آن‌ها را خلق کنیم وامیدواریم نتیجه آن را هم پایان سال و در رشد اقتصادی، بهبود وضعیت معیشت و اشتغال ببینیم.
ربیعی اظهار کرد : سال گذشته سال سختی بود اما در کنار این سختی ها دستاوردهای چشمگیری نیز در حوزه کاری خود داشتیم.
وی همچنین با اشاره به دو خصوصیت انسان یعنی فراموشی تلخی ها و در مقابل آن امید و آرزو گفت : انسان دو خصوصیت دارد که به حیات او از لحاظ فکری و معنوی کمک کند، یکی فراموشی تلخی و دیگری امید و آروز است ، این دو خصوصیت به انسان کمک می کند تا با فراموشی تلخی های کار و امید به آینده توان خود را جمع و اهدافی بزرگ برای آینده خود ترسیم کند .
ربیعی اضافه کرد : در سال جدید تمام توان خود را جمع می کنیم تا بیش از پیش به جامعه هدف کمک کنیم .

۱۴ فروردین ۱۳۹۷ ۱۱:۴۲
تعداد بازدید : ۱۰۷
کد خبر : ۱۰۶,۶۲۴