مهندس مشیریان: گفت و گو های سه جانبه درک متقابل شرکای اجتماعی را افزایش می دهد

مهندس مشیریان: گفت و گو های سه جانبه درک متقابل شرکای اجتماعی را افزایش می دهد

معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: گفت و گوهای سه جانبه باعث می شود درک متقابل شرکای اجتماعی افزایش یابد.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مهندس مشیریان در نشست تخصصی گفت و گوی اجتماعی که صبح امروز سه شنبه 24 بهمن در مجموعه فرهنگی تلاش برگزار شد، یادآور شد: در مدت زمانی که مسئولیت معاونت روابط کار را بر عهده دارم، این نشست دومین نشست گفت و گوی سه جانبه است؛ اولین نشست آن با موضوع امنیت شغل و امنیت سرمایه گذاری برگزار شده است.
معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به این که جامعه کارگری و کارفرمایی از ما توقعاتی دارند، تاکید کرد: ما در این نشست ها توقع داریم این انتظارات را بشنویم .
مهندس مشیریان گفت: علاوه بر این جلسات، جلسات شورای عالی کار و شورایعالی حفاظت فنی و همچنین در کمیته های تخصصی مربوطه، خواسته های جامعه کارگری و کارفرمایی مطرح می شود و در آن جلسات پیگیر حقوق کارگران و کارفرمایان هستیم.
معاون روابط کار وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی خاطرنشان کرد: امیدوارم با این جلسات خطرات جامعه کارگری را کاهش دهیم.
وی با بیان این که دغدغه اصلی جامعه کارگری امنیت شغلی و دغدغه اصلی کارفرمایی امنیت سرمایه گذاری است، گفت: هدف ما برای برگزاری این نشست این است که منظور شرکای اجتماعی را بیشتر درک کنیم .
مهندس مشیریان در پایان اظهارکرد: این نشست ها می تواند به نزدیک شدن هر سه شریک اجتماعی بینجامد و امیدوارم این نشست ها سرانجام خوبی را برای کارگران کشور رقم بزند.

۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ۲۳:۳۳
تعداد بازدید : ۱۲۰
کد خبر : ۱۰۲,۹۲۴