Loading

رویدادهای خبری

حداقل دستمزد سال 1400 همانند سال های قبل به صورت ملی تعیین می شود
شاکرمی در دویست و نود و پنجمین جلسه شورای عالی کار خبر داد:
معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تعیین حداقل دستمزد سال 1400 همانند سال های قبل به صورت ملی خبر داد.
معاون روابط کار وزارت کار خبر داد: صدور 100 مجوز آموزش ایمنی به بخش خصوصی
معاون روابط کار از صدور یکصد مجوز آموزش ایمنی و بهداشت کار از سوی مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت بهداشت کار در سال جاری خبر داد.
همزمان با تقدیر از کارفرمایان مسئولیت پذیر در حوزه پیشگیری کرونا آئین تجلیل از خانه های بهداشت کارگری برتر برگزار شد
وزیرتعاون،کارورفاه اجتماعی در همایش ملی تجلیل ازخانه های بهداشت کارگری برتر، کارفرمایان سلامت محور و کارفرمایان مسئولیت پذیر در حوزه پیشگیری و کاهش بیماری کرونا و رونمایی از 60 عنوان کتاب و بسته آموزشی مرتبط با سلامت کارگران گفت: سند افتخارمان این است که با بالا بردن سطح آگاهی، آموزش و اجرای دستورالعمل های بهداشتی در محیط های کارگاهی و تولیدی توانسته‌ایم بیماری کرونا را در محیط های کاری و تولیدی کنترل کنیم.
شاکرمی تشریح کرد؛ برنامه‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای اصلاح قوانین کار و بیمه بیکاری
معاون روابط کار و جبران خدمت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، گفت: با توجه به بررسی‌هایی که در حوزه روابط کار انجام دادیم، دریافتیم که چند قانون وجود دارند که نیازمند بازنگری هستند.
​معاون روابط کار در لرستان خبر داد: منابع مالی واحدهای شهرک دام چگنی تامین می شود
معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در بازدید از شهرک دام شهرستان چگنی گفت: تا پایان سال منابع مورد نیاز این شهرک جهت افزایش و بهره‌برداری از ظرفیت کامل تامین می شود .
​معاون روابط کار در جلسه کارگروه اشتغال لرستان خبر داد: مشارکت بانک های توسعه تعاون و رفاه کارگران به میزان ۴۱۰ میلیارد تومان در اجرای طرح های عمرانی لرستان
​معاون روابط وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جلسه کارگروه اشتغال لرستان گفت: بانک های توسعه تعاون و رفاه کارگران به میزان ۴۱۰ میلیارد تومان در اجرای طرح های عمرانی لرستان مشارکت می کنند.
« قبلی ۱ ۲ ۳ صفحه ۴ از ۵ ۵ بعدی »

خدمات دولت الکترونیک

گزارش تصویری

Loading

ادارات استانی

 

13