Loading

رویدادهای خبری

تعیین دستمزد به نشست هفته آینده موکول شد
دویست و نود و ششمین نشست شورای عالی کار و دومین نشست تعیین حقوق و دستمزد 1400 پس از سه ساعت مذاکره با رویکرد مثبت و توافقی به پایان رسید .
شاکرمی در بازدید از مجتمع ذوب آهن اصفهان: اجرای طرح طبقه بندی مشاغل به خوبی در حال اجراست
معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جریان سفر خود به استان اصفهان از مجتمع ذوب آهن بازدید کرد و با اشاره به تغییرات بنیادی، کمی و کیفی در این مجموعه گفت: اجرای طرح طبقه بندی مشاغل در این مجموعه به خوبی در حال انجام است.
با حضور معاون روابط کار؛ کلنگ ساخت مجموعه ورزشی کارگران پگاه به زمین زده شد
معاون روابط کار وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در بازدید از مجموعه شیر پگاه اصفهان تعدادی طرح توسعه ای این شرکت را افتتاح کرد و کلنگ ساخت مجموعه ورزشی کارگران این مجموعه را به زمین زد.
شاکرمی: رشد 73 درصدی تشکل ها از سال 92
معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نشست با روسای تشکل های کارگری و کارفرمایی استان اصفهان گفت: تشکل های کارگری و کارفرمایی اصفهان از تشکل های پیشرو و اثر گذار در تصمیمات ملی هستند.
معاون روابط کار در اصفهان: به ازای هر 15 هزار نفر یک بازرس کار در کشور وجود دارد
بازرسان کار، حافظان سلامت نیروی کار در کشور هستند و در شرایط شیوع ویروس کرونا در کاهش تلفات نیروی انسانی نقش اثر گذاری داشته اند.
مدیرکل سازمان های کارگری و کارفرمایی خبر داد : اصلاح آیین نامه انجمن های صنفی و کانون های مربوطه در هیئت دولت
آیین نامه چگونگی تشکیل حدود و ظایف واختیارات و نحوه عملکرد انجمن های صنفی وکانون های مربوطه توسط هیئت دولت در تاریخ 13 اسفند اصلاح شده و موضوع مشارکت و همکاری کانون عالی و کانون های استانی با وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در آن قید شده است.
« قبلی ۱ ۲ صفحه ۳ از ۵ ۴ ۵ بعدی »

خدمات دولت الکترونیک

گزارش تصویری

Loading

ادارات استانی

 

13